Zrób to sam w wersji podłogowej

Wrzesień 26, 2011

W czasach PRLu wszelkie działania remontowe były wykonywane zazwyczaj przez jedną osobę, głównie przez wzgląd na mało fachowców działających dla klientów indywidualnych, wysokie i zupełny brak ów. Materiały budowlane, jeżeli się pojawiały w sklepach, nie były zbyt różnorodne, dlatego też każdy kto choć trochę znal , mógł samodzielnie przeprowadzić . Dzisiaj, kiedy budowlany jest taki zapełniony, a ekip fachowców działa na rynku tak dużo, trudno jest samemu zorganizować i przeprowadzić remont. Okazuje się jednak, że są jeszcze dziedziny, w których samodzielnie można się na polu remontowym wykazać i w ten sposób znacząco zmniejszyć koszty danej inwestycji.

Zrób to sam

kuchnia, podłoga z paneli, panele podłogowe

fot. img.archiexpo.de

Jednym z systemów, które przy przeprowadzeniu remontu możemy wprowadzić w życie samodzielnie jest układanie paneli podłogowych. podłogowe są specjalnie przystosowane do indywidualnego ułożenia głównie przez system „na klik”, który opiera się na podobnej zasadzie jak . Poszczególne łączy się ze sobą przez odpowiednie ich układanie, by usłyszeć odpowiedni błąd, kiedy wejdą one w odpowiednią pozycję wobec siebie. podłogowe może ułożyć każdy, kto ma jakiekolwiek zdolności motoryczne, ponieważ również odpowiedni podkład nie jest w tym momencie żadnym problemem. układa się na warstwie i folii, by wyrównać podłoże i zniwelować jakiekolwiek jego . Taki sposób ponadto, pozwala na zaoszczędzeniu pieniędzy na bardzo drogie wylewki, które mają wyrównać daną powierzchnię.

Remonty są dziś dziedziną opanowaną przez wykwalifikowane ekipy fachowców, jednak są jeszcze działania, które można wykonać samodzielnie. Nowe panele podłogowe są tylko tego przykładem.

Comments

Leave a Reply