Zawsze jest szansa na znalezienie dobrej pracy!

Październik 24, 2011

Dużo osób narzeka na to, że nie może znaleźć pracy. Pytanie brzmi: dlaczego? Czy przyczyna tkwi w małej liczbie miejsc pracy, czy w naszym lenistwie? Skąd tak ostre słowa? Oczywiści z tego, że większość ludzi chciałoby dostać gruszki na wierzbie bez żadnego wkładu i poświęcenia. Tacy bezrobotni niech nie liczą na dobrą posadę, ponieważ jeśli ktoś nie inwestuje w swoje to nikt inny tego nie zrobi. Głowa do góry i trzeba zacząć działać!

możesz znaleźć dobrą pracę!

fot.http://hpclearinghouse.net/blogs/topics_in_workplace_health/archive/2010/10/07/happy-healthy-engaged-does-that-describe-your-employees-then-get-recognized.aspx

Inwestycja w siebie jako inwestycja w pracę

jest taka, że ci, którzy posiadają dużą liczbę umiejętności mają większą szansę na odnalezienie się na rynku pracy. Co oczywiście zaowocuje w szybkie zatrudnienie. Tacy ludzie jednak wiele poświęcili, aby stać się wartościowymi kandydatami na różne stanowiska, posady. Przede wszystkim zainwestowali w siebie. Na czym polega ta inwestycja? Na poświęceniu własnego czasu, pieniędzy oraz chęci. Największą szansę na zatrudnienie mają ci, którzy myśleli przyszłościowo. I nie chodzi tu wyłącznie o ukończenie przyszłościowego kierunku studiów. Chodzi o nasz wkład własny. Co może nim być? Wszystko co da się wpisać do CV.

Nie łudź się!

Naszym wkładem własnym mogą być wszystkie bezpłatne staże, , czy . Wszystko to można wpisać do naszego Curriculum Vitae, a wiadome jest, że im więcej praktyk, ów, czy szkoleń tym posiadamy większe pole manewru? Dlaczego? Oczywiście dlatego, że możemy więcej do CV pisać i do większej liczby branż startować, ponieważ wiemy o co w nich chodzi.

Comments

Leave a Reply