Zaplanuj cudowne Walentynki

Styczeń 16, 2012

zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto przemyśleć jak spędzimy ten dzień z ukochaną osobą. 14 lutego obchodzą wszyscy ukochani, dlatego też nie chcąc sprawić przykrości drugiej połówce, musimy postarać się wymyślić coś co ją zachwyci i co przypomni jej jak ważna jest dla nas.

we dwoje

Z całą pewnością pójście na kolację do ulubionej restauracji będzie bardzo przyjemnym rozwiązaniem, jednak musimy brać pod uwagę, iż Walentynki to czas kiedy większość par udaje się na miasto, dlatego też znalezienie wolnego stolika w dobrej restauracji – bez wcześniejszej rezerwacji – graniczy z cudem. Jak temu zaradzić? Oczywiście najlepiej samemu zorganizować romantyczną kolację przy świecach i wtórze ulubionych romantycznych kawałków muzycznych. Z całą pewnością taka kolacja będzie lepsza niż każda inna w restauracji!

Prezent

14 lutego, to czas kiedy zwyczajowo obdarowujemy się niewielkimi prezentami. nie musi być duży – ważne aby był romantyczny i przemyślany. Tradycyjnie już tego dnia kupuje się niezastąpiony miłości – , słodkie pluszowe misie czy też pięknie zapakowane czekoladki. Nic dziwnego, iż kobiety kochają to święto!

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent na walentynki dla swojej ukochanej, wywołaj wasze wspólne zdjęcia i stwórz romantyczny album bądź też nagraj płytę cd z waszymi ulubionymi piosenkami. To rozczuli każdą kobietę. Jeżeli jednak cenisz tradycję to wybierz p

Comments

Leave a Reply