Wyślij dziecko na obóz żeglarski!

Kwiecień 21, 2011

Zbliżają się wakacje, warto więc zastanowić się nad wyjazdem dla swojej pociechy. Szeroka oferta, sprawia, że dzieci nie są już zmuszone do nudnych obozów, podczas których główną atrakcją jest na starówkę, czy do muzeum. Idealnym sposobem na aktywny, pełen przygód wyjazd jest !

Ahoj!

Obozy żeglarskie, to idealna okazja, na naukę samodzielności i zaradności. Wykwalifikowana kadr a oraz szkolony ratownik WOPR, zadbają o to, aby twoje pociechy były bezpieczne i świetnie się bawiły. Oprócz codziennych nauk teoretycznych z zakresu wiedzy marynistycznej, dzieci zobaczą jak w praktyce wygląda wyprawa na morze. Dzięki temu wyjazdowi mogą nabyć wiedzę, która dodatkowo rozwinie w nich piękną pasję!

Rozwój i kształcenie

Oprócz pasjonujących zabaw, takich jak bitwa piratów, nocne ogniska, śpiewanie szantów, czy gier plenerowych, młodzi ludzie będą zapoznawać się z wiedzą, która w przyszłości pozwoli im zdobyć . Jest to dokładne przygotowanie, które w połączeniu z zabawą jest idealnie spędzonym czasem!

Wiek nie ma znaczenia

Wiek młodych uczestników, nie jest najważniejszy. Dzieci dzielone są na grupy od najmłodszych 6-7latków, po osoby dużo starsze, w wieku 15-17 lat. Najważniejsze, jest jednak to, aby ta była gotowa na niezapomnianą przygodę i piękne chwile w rewelacyjnym towarzystwie!

Comments

Leave a Reply