Wymarzony dom poza terenem miejskim

Październik 28, 2013

W ostatnich latach obserwujemy, że coraz więcej osób ucieka z miast. Jak tylko ktoś ma możliwości kupuje działki poza centrum miasta. Budując od podstaw może zrealizować swoje marzenia. Dla jednych będzie to skromne , dla innych willa.

dom

Na jakie modne rozwiązania najczęściej stawiają Polacy?

Przede wszystkim wiele osób decyduje się na połączenie kuchni z salonem. Aneksy kuchenne są najbardziej popularnym wyborem. Wydzielona jest również jadalnia z ogromnym stołem. To miejsce w domu, gdzie mogą czas spędzić wszyscy członkowie rodziny. Są to duże, dobrze oświetlone pomieszczenia. Salon natomiast odznacza się minimalizmem. Wybieramy nowoczesne komplety wypoczynkowe, niewielkie stoliki i oczywiście ogromny telewizor na ścianę. Z mody nie wychodzą . Najlepiej niewielkie, elektryczne lub biokominki. Z salonu przestronne szklane drzwi prowadzą na taras. Większość domów jednorodzinnych ma zagospodarowane tereny zielone. W sezonie letnim pojawiają się więc również meble ogrodowe i chętnie wypoczywamy na świeżym powietrzu.

Brak pomysłu jest możliwy do wyeliminowania

To tylko kilka rozwiązań, które powodują że nasz dom jest dla nas prawdziwym gniazdkiem. Istnieje znacznie ich więcej. Jeśli nie mamy koncepcji, to warto wzorować się na już wcześniej utworzonych i umieszczonych w sieci. Nie musimy wszystkiego zrzynać z projektu. Wystarczy podpatrzenie pewnej koncepcji. Zmienimy ją pod swoje gusta. Końcowy efekt będzie tym, co sobie już wcześnie zaplanowaliśmy. 

Tanie kominki z kafli łódź dają szanse na ciepło podczas zimy. Konieczne jest zamontowanie odpowiednich kominków.

Comments

Leave a Reply