Wymarzona sypialnia

Maj 23, 2014

to miejsce w domu, w którym możemy wypocząć, relaksować się i zapomnieć o codzienności. Dlatego tak ważne jest, by była odpowiednio urządzona. oczywiście może odzwierciedlać aktualne trendy. Najważniejsze jest jednak, by odpowiadała naszym upodobaniom. Jeżeli mamy jakieś wyobrażenia na jej temat, to po prostu je spełńmy.

Jednak przy urządzaniu sypialni musimy brać pod uwagę kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na wielkość wnętrza i jego możliwości. Istotne jest też usytuowanie okien, które wpływa na jasność wnętrza. Te sprawy mogą wpłynąć na wybór różnych rozwiązań. Następnie musimy natomiast zastanowić się, jaki styl najbardziej nam odpowiada – jakie kolory czy dekoracje mogą znaleźć się w naszej sypialni. Oto kilka inspiracji.

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

Prosta i bardzo nowoczesna sypialnia. Ściany są szare, szara jest podłoga i niektóre dodatki. Mamy do tego proste, białe łóżko. Dopełnieniem aranżacji są elementy drewniane i naturalne ozdoby. Stonowane kolory i proste formy sprawiają, że sypialnia jest przytulna i elegancka jednocześnie.

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

Do sypialni nadaje się też biel. Biała podłoga, ściany i białe wyposażenie. Świetnym uzupełnieniem jest w tej aranżacji oryginalny piec. Poza tym z bielą współgrają szare dodatki – koc, poduszki czy ramki. Bardzo ciekawe jest też oświetlenie.

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

źródło: szybkiemetamorfozy.pl

Ta sypialnia jest natomiast bardzo oryginalna i klimat ten zawdzięcza nietypowym obrazom, zajmującym ścianę za łóżkiem. Poza tym mamy tu tylko prosty materac i oryginalne lampki. Białe ściany plus drewniana podłoga sprawiają, że we wnętrzu dominują proste kolory.

Comments

Leave a Reply