Wybór firmy wtryskowej, a później pierścionka?

Czerwiec 19, 2012

to bardzo ważny dzień w życiu każdej kobiety. Choć okazuje się, że mężczyźni również bardzo przeżywają ten dzień. Wybór pierścionka nie jest rzeczą łatwą i wie o tym każdy pan, ale ładny dać trzeba. Najczęściej jednak poszukiwania nie kończą się na jednym sklepie jubilerskim. Głównie dlatego że istnieje bardzo wiele wzorów oraz jeszcze więcej cen. Nie każdy jest w zasięgu portfela mężczyzny.

formy wtryskowe

Na specjalne zamówienie

Okazuje się jednak, że są tacy panowie, którzy nie chcą, aby inna nosiła taki sam pierścionek co ich ukochana. W tym celu decydują się najczęściej na zaprojektowanie pierścionka w sklepie jubilerskim, który wykona go na specjalne zamówienie. Projekt ten odnajdzie odzwierciedlenie w formie wtryskowej, do której zostanie wlana substancja, z której ukształtuje się pierścionek. Później to wyłącznie praca detaliczna, to znaczy skupianie się na szczegółach. Nie mniej również bardzo czasochłonna. Najczęściej taka usługa nie jest jednak tania. Panowie jednak bardzo długo oszczędzają na pierścionek z marzeń, dlatego chcą swojej partnerce zrobić prawdziwą niespodziankę.

Wyjątkowa chwila

Wraz z dopieszczeniem oryginalnego pierścionka nadchodzi czas, aby wręczyć go osobie, dla której był wykonywany. Tu również panowie muszą się przygotować, aby chwila ta była zapamiętana na długo. Oryginalny pierścionek, jedyny w swoim rodzaju to doskonały pomysł. Niestety bardzo kosztowny, ponieważ wyrobienie specjalnej formy wtryskowej, dopasowanie i dopieszczenie każdego elementu może wymaga wiele cierpliwości oraz wysiłku. Opłaca się jednak, kiedy kobieta marzeń powie upragnione: tak!

Pierścionka nie lepi się z plasteliny. Do tego potrzebny jest odpowiedni stop, który trafia formy wtryskowe, która nadaje pierścionkowi odpowiedni kształt.

Comments

Leave a Reply