Typowe polskie sukienki wieczorowe – strach się bać!

Sierpień 21, 2012

Polska moda jest czasami bardzo odległa od tego, co zaoferować mogą wzorce zachodnie. Dodatkowo, polskie ulice są dość konserwatywne i ciężko się w naszych stronach przebić ludziom, którzy posiadają inny i zupełnie odmienny styl, a także nie wpisują się prosto w dostępne kanony. Niestety, takie konserwatywne podejście sprawia, że na świecie polscy projektanci i polskie ulice uważane są za słabe i za mało kolorowe. Niestety, Polki, chociaż są bardzo pięknymi kobietami, mają tez bardzo dużo niepotrzebnych kompleksów, przez co zamiast ubierać się tak, żeby podkreślić swoją piękną figurę i dobry wygląd, bardzo często zakładają ciuchy, które mają według nich maskować wszelkie niedoskonałości ich właśnie figury. Moda polska trafi również przez to, i właśnie taki brak gustu sprawia, że niektóre dziedziny mody, na przykład polskie są na świecie wprost wykpiwane.

wieczorowe na modłę polską

sukeinki wieczorowe, polki, polska

Sukienki wieczorowe, jakie wybierają Polki na szczególne okazje na Zachodzie wszelkich znawców mody przyprawiają niemalże o palpitacje serca. Dlaczego jednak tak się dzieje? W Polsce sukienki wieczorowe muszą wyglądać kiczowato i tandetnie – ulubiony to w końcu i wiele marszczeń oraz ozdobników w postaci kwiatków czy paciorków. Niestety, świecący materiał w połączeniu z nadmiarem ozdóbek sprawia, że sukienki wieczorowe nie są najpiękniejszymi strojami, jakie do zaoferowania ma polski rynek odzieżowy. Niestety, takie sukienki wieczorowe więcej odbierają paniom uroku niż faktycznie go dodają.

Dla polskich kobiet sukienki wieczorowe muszą być kiczowate i niezbyt gustowne, na szczęście wciąż są producenci, którzy chcą odmienić ten istniejący trend.

Comments

Leave a Reply