Torebki damskie szokują zawartością same kobiet

Wrzesień 18, 2012

bardzo często same nie zdają sobie sprawy z tego, co znajduje się w ich torebkach damskich. Jak się okazuje jeszcze większym zaskoczeniem zawartość może stać się dla badaczy, którzy kilka lat temu postanowili sprawdzić, co najczęściej wkładają do swoich damskich torebek.

 torebki damskie

Okazało się, że najczęstszymi przedmiotami są chusteczki higieniczne, puder, tusz do rzęs, pomadka lub błyszczyk oraz telefon komórkowy wraz z kluczami do mieszkania. Zdarzyły się jednak takie kobiety, które nie bardzo wiedziały co spakowały do swojej torebki damskiej. Przekonały się o ich zawartości, gdy zostały poproszone o jej pokazanie.

Nieprzeciętne kobiety

Jak się okazuje są również kobiety, które w swoich torebkach mają co najmniej niecodzienne przedmioty. Przykładowo jedna z kobiet chowała do swojej torebki kamienie, które zazwyczaj znajdowała w czasie spacerów, powrotów do domu z pracy. Swoje znaleziska wykorzystywała do domowego skalniaka. Pewnego dnia napadł na nią złodziej torebek, który jednak nie spodziewał się, że zawartością cennej torebki mogą stać się praktycznie same kamienie. Kobieta chciała zaatakować napastnika i zrobiła to swoją torebką. Pech sprawił, że w środku nadal znajdowały się kamienie. Inna kobieta posiadała w swojej damskiej torebce różowe stringi na zmianę. Zapewne  nikt by się o nich nie dowiedział, gdyby nie kontroler biletów, który poprosił o pokazanie biletu. Kobieta wyjęła bilet miesięczny razem ze swoimi różowymi stringami, które widziała również reszta osób znajdujących się w tramwaju.

Dla wielu kobiet torebki damskie stają się przedmiotem, bez którego nie można wyjść z domu. Nic dziwnego, skoro w jej wnętrzu znajduje się tyle rzeczy.

Comments

Leave a Reply