To było modne… tydzień temu

Maj 13, 2011

Mówi się, że za modą trudno nam jest nadążyć. Jednak tak naprawdę wcale tak nie jest. Jeśli umiemy rozsądnie dokonywać zakupów naszych rzeczy, zawsze możemy być modne. Trzeba tylko wybrać odpowiedni styl, postawić na konkretne rzeczy, do tego dopasować resztę. I tym sposobem, mamy zawsze modny strój. Ale powoli, po kolei. Co trzeba dokładnie zrobić i w jaki sposób za chwilę przedstawimy. I warto się tych wskazówek trzymać by być modną zawsze.

Postaw na klasykę

Jeśli chcemy być zawsze modne, powinnyśmy postawić na zakup bardzo klasycznych ubrań. Nie może w naszych szafach zabraknąć tak zwanej malej czarnej. Powinien w nich być elegancki, klasyczny kostium. Spodnie z materiału, oraz jeansy także powinnyśmy mieć. Koszulki, bluzki, w klasycznych kształtach, ale różnych kolorach. Jeśli chcemy, aby nasze stroje były modne., Warto właśnie w klasykę zainwestować. Ona jest zawsze na topie, niezależnie od pozostałych trendów w danym sezonie występujących.

Dobry dodatek

Jeśli chcemy dodać naszemu strojowi coś z obecnych trendów, warto postawić na dodatki. Modna torebka i pasek. Najmodniejsze w tym sezonie . Ale nie tylko. Można pomyśleć o ciekawej chuście, może opaska do włosów w modnych barwach. Ale także wisiorek, broszka, kolczyki. To wszystko może dodać najmodniejszy look naszemu ubraniu, sprawić, że będziemy wyjątkowo na topie. Byle by tylko odpowiednio zestawić te nasze modne dodatki, z naszymi klasycznymi ubraniami. I gotowe, modny strój już mamy.
 

fot.images.huffingtonpost.com

Comments

Leave a Reply