Taboretowe perełki

Maj 27, 2014

Właściwie już od jakiegoś czasu taborety nie cieszą się zbyt wielką popularnością. Jednak odpowiednio dobrany , może podkreślić charakter danej aranżacji. I tak właśnie jest w przypadku taboretów metalowych. Takie taborety pasują do każdego wnętrza – co zapewne niektórych zaskoczy. Będą ciekawie prezentować się we wnętrzu rustykalnym. Pasują do stylu skandynawskiego. Idealnie odnajdują się w klimacie ogromnych loftów, w stylu angielskim i oczywiście w stylu nowoczesnym. Oczywiście do każdej aranżacji trzeba będzie wybrać odpowiedni .

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

Taboret metalowy to zdecydowanie industrialny dodatek. Może zatem zmienić charakter aranżacji lub ją podkreślić. Niewątpliwie daje jednak ogromne możliwości. Jakie taborety możemy wybrać? Mogą być one w całości metalowe lub mieć drewniane siedzisko. Mogą przypominać krzesła barowe lub krzesełka dla dzieci – na czerech nóżkach. Niektóre mogą być wyjątkowo proste, a inne bardziej zdobione. Poza tym takie taborety mogą występować w różnych kolorach.

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

Metalowe taborety mogą też mieć rozmaite zastosowania. Sprawdzą się jako siedziska przy stole. Możemy zdecydować się na nie w biurze. Taboret można też wykorzystać do trzymania na nim różnych rzeczy, na przykład ręczników w łazience. Poza tym taboret świetnie nadaje się też do korytarza, gdyż nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Metalowe taborety możemy też stawiać na balkonie. Taborety mogą też mieć niezwykle fantazyjne wzory, które będą idealnie nadawać się do pokoju nastolatka. Poza tym ciekawie prezentują się też metalowe krzesła – idealne do gabinetu.

Comments

Leave a Reply