Szukasz plaży dla naturystów? Odwiedź Grzybowo!

Styczeń 27, 2012

Na zachodzie, od bardzo wielu lat ogromną furorę robią . Nie są one niczym gorszącym, i nikt źle nie ocenia tych, którzy wybierają je zamiast udać się na zwykłą plażę. Od paru lat sytuacja w Polsce zmienia się, a nasz naród otwiera się na coraz więcej zachodnich nawyków – w tym na plaże .

fot.eastneybeach.org

Gdzie się znajduje?

Jedna z najpopularniejszych i jawnych plaż dla nudystów znajduje się w miejscowości , w powiecie Kołobrzeskim. Wieś ta położona jest w malowniczym zakątku Polski, a jej doskonała sprzyja szybkim wypadom do Kołobrzegu. Grzybowo przyciąga turystów z całej Polski swoimi pięknymi widokami, ale w dużej mierze również plażą dla golasów. Zanim jednak udamy się do Grzybowa, pamiętajmy o zasadach jakie panują na jednej z tamtejszych plaż.

Przewodnik po plażach dla nudystów

Przede wszystkich, idąc na taką plażę nie możemy wyobrażać sobie nie wiadomo czego. Musimy pamiętać iż jest to dla nudystów a nie dla seks turystów. Idąc tam, nie wypada bezczelnie gapić się na innych, komentować ich wyglądu, czy też podrywać! opalają się nago ze względu na komfort jaki się z tym wiąże a nie ze względu na chęć zaimponowania komuś, poderwania go czy też obrażenia.

Miejscowość grzybowo oprócz plaży nudystów ma do zaoferowania wiele innych atrakcji, oraz pięknych plaż - które z całą pewnością będą idealne dla całych rodzin z dziećmi.

Comments

Leave a Reply