Szkolenia drogą do sukcesu pracownika

Listopad 15, 2011

Zacząć należałoby od stwierdzenia, że firmę nie buduje , czyli założyciel firmy, a jego pracownicy, którzy codziennie działają, pracują po to, aby ona jakoś funkcjonowała. Bardzo często o tym zapominają właściciele firm, ponieważ wydaje się im, że to oni robią łaskę tym, że kogokolwiek zatrudniają. Prawda jest zupełnie inna. Wszystko jednak leży w społeczeństwie oraz w tym jak ono pojmuje świat i jego stereotypy.

Szkolenia drogą do sukcesu

fot.http://www.mtncad.com/

Niech pracodawca zauważy

Wiele ludzi pragnie dostać podwyżkę lub awans, ale nie podwyższa swoich kwalifikacji. Niestety uważają, że za samą pracę powinni otrzymywać bonusy. Prawda jest jednak taka, że do Polski zaczyna być wprowadzany styl amerykański, który mówi jasno. powinien podwyższać swoje kwalifikacje oraz kompetencje. Bez tego nie może osiągnąć żadnego sukcesu. W tym celu stają się rzeczą obowiązkową, każdego pracownika, który pragnie być zauważony przez swojego pracodawcę. Najlepiej jeśli będą one spoza zakresu swojego wykształcenia, ale związanie z posadą, którą się ma. Chodzi o to, aby pokazać szefowi, że człowiek się stara być lepszym i bardziej produktywnym pracownikiem.

Nagroda dla pracownika

Szef również może zapisywać swoich pracowników na różnego typu szkolenia. Można zacząć od szkoleń językowych, a zakończyć na takich, które przygotowują ludzi do pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej. Jeśli już o niej mowa to warto dodać, że w ramach rozwojów regionalnych organizowane są szkolenia na wysokim poziomie zarówno dla pracowników jak pracodawców. Warto z nich skorzystać.

Comments

Leave a Reply