Sposób na aranżację dużego przedpokoju

Marzec 7, 2015

jest wnętrzem reprezentacyjnym naszego domu i z tego powodu bardzo ważny jest sposób jego aranżacji. W małym wnętrzu trzeba się skupić na rozwiązaniach wygodnych i funkcjonalnych. Jednak duży i przestronny daje zupełnie inne możliwości. Można z niego stworzyć niezwykle ciekawą część domu – taką, którą nasi goście zapamiętają na dłużej.

źródło: urzadzamy.pl

źródło: urzadzamy.pl

Bardzo ważny dla końcowego efektu będzie wybór odpowiednich materiałów i kolorów. A w dużym wnętrzu można sobie pozwolić na wszystko. Pięknie będą się tutaj prezentować ciekawe i wzorzyste tapety, fototapety, cegła na ścianie, ozdoba w formie pikowanego zagłówka czy inne materiały. W takim wnętrzu można stawiać na kontrasty, które dodadzą mu wyrazistości.

źródło: domosfera.pl

źródło: domosfera.pl

Dozwolone są również różne kolory – jasne, pastelowe, mocne oraz te ciemne. Wybór będzie zależał przede wszystkim od tego, jak klimat chcemy stworzyć w przedpokoju. Duże wnętrze można urządzić właściwie w każdym stylu – nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, romantycznym, kolonialnym czy glamour.

źródło: ekspertbudowlany.pl

źródło: ekspertbudowlany.pl

Drugą ważną sprawą jest wybór wyposażenia. W dużym przedpokoju znajdzie się oczywiście szafa, szafka na buty czy wieszak – i to w dowolnej postaci. Ale nie trzeba na tym poprzestać. Warto między innymi stworzyć wygodne miejsce do ubierania się – może to być fotel czy niewielka kanapa. Jest to też przestrzeń, w której mogą się pojawiać różne dodatki i ozdoby wpływające na charakter , na przykład ciekawa szafka na klucze czy stojak na parasole.

Comments

Leave a Reply