Ridge Forrester znika z „Mody na sukces”

Sierpień 27, 2012

Według najnowszych plotek , który wcielił się w rolę 'ego Forrester'a zdecydował się zakończyć swoją karierę aktorską. Przynajmniej jeśli chodzi o granie w jednym z najpopularniejszych serialów świata, czyli „Modzie na sukces”. Czym jest to spowodowane? Przecież aktorzy grający w tym serialu nie mogli na nic narzekać. Dopływ gotówki, sława to wszystko czekało na aktorów grających w tym „tasiemcu”. Mimo to zdecydował się odejść.

"Moda na sukces"

fot.http://partyflock.nl/topic/1098348:Geld_terug_voor_Raveworld_Nog_steeds_nix_van_AEGE_NL.html

Czy wróci?

Wielu aktorów odchodziło z „Mody na sukces”, aby później powrócić na ekrany. Wielu fanów „Mody na sukces” zastanawia się czy tak samo będzie w przypadku Ronn'a Moss'a. Ten jednak twierdzi, że już na dobre zakończył swoją przygodę z serialem. Według niego nie może już rozwinąć swoich skrzydeł, ponieważ wszyscy kojarzą go wyłącznie z tą jedną serialową rolą. Dostanie angażu w innym filmie czy serialu graniczy z cudem. Jednak praca na planie „mody na sukces” zagwarantowała mu odpowiednie wynagrodzenie, za które może spokojnie dożyć swojej starości.

Nowy aktor?

Wielu fanów zastanawia się, czy Ridg zostanie w serialu uśmiercony, a może zastąpiony innym aktorem, który wcieli się w postać serialowego bohatera. Niestety, aby się tego dowiedzieć, należy cierpliwie czekać, aż odcinki bez Ridg'ego pojawią się na ekranach polskich telewizorów.

Comments

Leave a Reply