Problemy finansowe skłaniają do oszukiwania

Marzec 27, 2012

Problemy ze znalezieniem zatrudnienia doprowadzają do negatywnych skutków. Wiele osób nie mogąc zarobić na swoje utrzymanie zaczyna kraść i oszukiwać. Odnotowuje się więcej sytuacji, w których zostają oszukani ludzie. Od robienia zakupów w sklepie po zamawianie produktów i towarów w internecie. Metody oszukiwania są różne. Oszukiwane są głównie osoby starsze, które trudniej jest namówić na zakup czegoś co naprawdę kosztuje kilka razy mniej. Jak w każdym kraju takie sytuacje dotykają osoby w różnym wieku.

fotograf-ślubny-warszawa

Uwaga na niesprawdzone firmy

Przykładem takiego oszukiwania jest osoba, która podawała się za profesjonalnego fotografa. działa w tym mieście od kilku lat. Jest znany z profesjonalizmu i wykonywania swoich prac rzetelnie. Przybył mu konkurent, który po kilku miesiącach okazał się istnym oszustem. Podczas zawierania umów na zrobienie fotografii ślubnej prosił o wpłacenie zaliczki na potrzebne materiały do robienia zdjęć. Wiele osób na takie postępowanie przystało. Udało się mu także namówić do wystawienia rachunku na całą kwotę po zdobieniu takich zdjęć. Dzięki takiemu precedensowi udało się mu wyłudzić tysiące złotych. Po jakimś czasie zniknął z miasta. Jego lokal został opróżniony. Nie został tam najmniejszy ślad po takiej firmie. Osoby, które wpłaciły swoje pieniądze zostały oszukane. Głównym powodem jakim kierowały się te osoby była cena. Oferował on po niższej cenie, niż . Z tego przykładu każdy z nas może się czegoś nauczyć. Między innymi tego, że nie zawsze warto kupować i korzystać z usług firm oferujących mniejszą ilość pieniędzy.

Warto zrobić wszystko, aby ślub był odpowiednio zapamiętany. Dlatego właśnie warto decydować się na oglądanie działań fotografa, chociażby na stronie http://fotoziemka.pl i zobaczyć pomysły oraz wykonanie innych par.

Comments

Leave a Reply