Pozytywne działanie kosmetyków organicznych

Maj 5, 2011

kosmetyki organiczneUżywając kosmetyków pochodzenia organicznego, dbamy nie tylko o naszą cerę, ale też o środowisko. Jest to idealny sposób, aby w niewymagający sposób, przyczynić się choćby minimalnej poprawy stanu otaczającej nas natury. Trzeba pamiętać, iż , to samo zdrowie!

Kosmetyki naturalne – dobroczynna moc natury

Organiczne kosmetyki, zawierają dużo, zbawiennych dla naszej skóry składników. z roślin (takich jak aloes czy eukaliptus) czy z owoców (np. grejpfrut, kiwi, mango), zawierają wiele substancji, które poprawiają stan naszej cery – zarówno on zewnątrz, jak i od wewnątrz. Ważne jest, iż nie składają się one ze składników pochodzenia zwierzęcego, lub genetycznie modyfikowanego. To dzięki naturalnym ekstraktom, nie tylko pięknie pachną, ale mają też przyjemną konsystencję.

Kosmetyki organiczne, to idealne rozwiązanie dla alergików!

Jeżeli twoja cera jest wymagająca i często źle reaguje na nowe kremy czy balsamy, kosmetyki organiczne są przeznaczone właśnie dla ciebie! Dzięki temu, iż nie zawierają żądnych sztucznych konserwantów oraz substancji wytwarzanych, możemy być pewni, że nie uczulą ani nie podrażnią naszej skóry.

Certyfikaty

Przed zakupieniem kosmetyku, warto poszukać na jego etykiecie certyfikatu Soil Association, który nadaje je tylko zaufanym i sprawdzonym markom. Dzięki niemu, możemy mieć pewność, iż dany produkt na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania.

 

Wszelkiego rodzaju kosmetyki organiczne są zbawienne dla zniszczonej cery - odbudowują i regenerują, dzięki czemu wyglądasz i czujesz się młodziej!

Comments

Leave a Reply