Paczki Anglia, czyli oryginalne zaręczyny

Listopad 11, 2011

To historia pary, która poznała się kilkanaście lat temu, a teraz są już małżeństwem, które cieszy się wspólnym życiem. Ich znajomość zaczęła się niewinnie. Poznali się na imprezie firmowej, w której razem pracowali, ale w zupełnie innych oddziałach. Pani Amelia pracowała w Radomsku, a Pan Paweł w Warszawie. sprawił, że jedno drugiemu się spodobało. Później były wspólne weekendy, pisanie listów, czy sms'ow oraz długie rozmowy telefoniczne.

Paczki do Anglii i zaręczyny

fot.http://www.prefectweddingring.com/2011/05/20/how-to-choose-wedding-rings-in-your-favorite-styles/peter-beck-diamond-wedding-ring/

Praca psuje szyki

Pani Amelia została doceniona przez swojego szefa, który chciał ją wysłać do pracy w innym, nowo utworzonym oddziale, który znajdował się w Anglii. Taka szansa nie zdarza się często, więc była pewna, że Paweł ją zrozumie. Tak też się stało. Wiedział, że kusiłaby i jego. Jednak z czasem nie mógł sobie dać rady z tęsknotą, którą odczuwał. Ich znajomość trwała już prawie pół roku i nie mógł sobie poradzić z tym wewnętrznym bólem. Postanowił coś z tym zrobić i wysłać Pani Amelii tajemniczą paczkę do Anglii.

w pudełku

Pan Paweł wybrał średniej wielkości pudełko, w którym znajdowało się mnóstwo miękkiej gąbki, a w samym środku ukryte było malutkie, mieszczące się w dłoni pudełeczko. Początkowo Amelia niczego nie znalazła i pomyślała, że ktoś zawartość zabrał, ale Paweł kazał jej dokładniej poszukać. Kiedy znalazła w paczce pudełeczko, w środku znajdował się z brylantem oraz dołączona notatka: „Czy wyjdziesz za mnie?”.

Jak się okazuje nawet paczki anglia mogą być oryginalnym pomysłem na zaręczyny. Wystarczy jedynie wpaść na ten pomysł i pomyśleć, w jaki sposób sprzyjać nam może sytuacja. Warto również dodać, że oryginalne zaręczyny mogą być kartą przetargową.

Comments

Leave a Reply