Oryginalne dekoracje ślubne

Wrzesień 25, 2012

sporo kosztują. Chociaż para młoda zazwyczaj nie oszczędza, ponieważ wychodzi z założenia, że chce by wszystko było wyjątkowo w ten najważniejszy dla nich dzień w życiu, to jednak pewne rzeczy można zrobić…samemu.

Aby była wyglądała odświętnie…

Dekoracje ślubne podkreślają odświętny charakter wydarzenia. Nie muszą to jednak być , infantylne serduszka czy rysowane gołąbki. Zamiast tego można stworzyć klimatyczne wnętrze – można zrobić z pustych słoików. Wystarczy je fajnie pomalować czy ozdobić kwiatami. Podobnie małe bukieciki na stoły można zrobić samemu. Ślubne gadżety sprawiają, że ślub jest niezapomniany. Obecnie modnie jest rozdawać ciasto gościom. Zamiast styropianowych pudełek „na wynos” można kupić lub zrobić torebki w kształcie garnituru pana młodego. Podobnie wesołym akcentem są ciasteczka w kształcie serduszka, które maja namalowany lukrem strój panny młodej czy pana młodego. To miły , który sprawi gościom radość. Często też wręcza się małe pakunki z podziękowaniami za przybycie – czekoladki fajnie jest ozdobić zdjęciem pary i napisem.

dekoracje ślubne

Nie tylko balony…

Dekoracje ślubne są ważne – to one sprawiają, że goście czują się uroczyście. Zamiast balonów można jednak wywołać zdjęcia i rozsypać je na weselnych stołach czy pokazywać na rzutniku na ścianie. Nie tylko będzie to romantyczne podsumowanie znajomości państwa młodych, ale i atrakcja podczas imprezy. Przecież wesele nie musi być nudne i schematyczne – to dzień młodych, a więc niech oni decydują o jego estetyce.

W Łodzi można wynająć i udekorować atrarkcyjną sale dzięki czemu usługa w rodzaju wesele łódź cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych par.

Comments

Leave a Reply