O tym co znaczą trzaskające drzwi

Luty 8, 2012

Kłótnie między kobietami, a mężczyznami są znane, ponieważ wynikają z różnicy podejścia do wielu kwestii. Mało który mężczyzna zrozumie po co jego partnerce kolejna torebk,a gdy jej kolekcja i tak nie mieści się w szafie. Panie natomiast zazwyczaj nie mogą pojąć po co faceci gapią się godzinami w telewizor, gdy trwa mecz. Czym się ekscytują, skoro posiadają kobietę i powinni się nią zająć?

Trzaskające i podejrzanie milczenie

Mężczyźni słyną z tego, że chociaż bywają bardziej wrażliwi i skryci, to jednak swoje zarzuty komunikują od razu. Tymczasem kobiety trzymają urazę w sobie do czasu aż wybuchną i przypomną o tym, co ich zabolało tydzień i miesiąc temu. Jak więc rozponać oznaki kobiecego „foszka"? Gdy kobieta mówi, że nic się nie stało, należy mieć się na baczności. Trzaskające drzwi oraz inne miasta tłumi miejskim zgiełkiem. „Ciche dni” oznaczają się tym, że kobieta będzie mniej gadatliwa niż zazwyczaj. Nie powie nic na widok nieumytych naczyń w zlewie, ponieważ będzie obrażona. Nie wspomni o tym, że widziała nowe, bajeczne buty na obcasie. Meżączyzna nieświadomy nadchodzącej burzy, weschnie z ulgą i doceni ciszę, która nie wyda mu się podjerzana. Tymczasem powinna! Trzaskające drzwi i zła kobieta to zła mieszanka.

trzaskające drzwi

Nie ma łatwo…

Wówczas nie pozostaje nic innego jak przepraszać, prosić, chodzić i smęcić, kupować kwiaty, kolejne kwiaty, perfumy, czekoladki i zaprosić na kolację do restauracji. Na koniec oczywiście wypada kupić te przemilczane, ale niezapomniane buty, które na pewno odmienią kobiecie życie. Trudno jest zrozumieć panie, należy je po prostu kochać…

Zakład stolarski czaplicki.lomza wytwarza dobrej jakości drzwi, okna i meble. Zapoznajmy się z ofertą na stronie internetowej.

Comments

Leave a Reply