O czym marzą kobiety, a o czym mężczyźni?

Lipiec 11, 2012

Wiadomo – panie chcą nowych butów, torebki,a panowie śledzą nowinki w dziedzinie motoryzacji. Nie należy ukrywać, że niektórych towarów – zarówno kobiecych, jak i męskich w naszym kraju nie można dostać. Markowe, naprawdę drogie buty od światowych projektantów często trzeba sprowadzać ze Stanów. Luksusowe auta również są na naszym rynku niedostępne, dlatego też potrzebna jest , która zajmuje się transportem takich towarów. jest portem, dokąd trafiają najdroższe samochody – trafiają tam jednak tylko na chwilę.

Spedycja morska, czyli jak auto trafia na statek

Koszt takiego transportu jest wciąż opłacalny. ląduje na statku, później należy go oclić. Z butami jest trochę prościej – nie obowiązuje ich spedycja morska, ponieważ trudno sobie wyobrazić pakowanie niepozornego pudełka botów na obcasie do wielkiego kontenera. Wiele osób, które zamawia więc rzeczy z Ameryki prosi by przesłać je jako „prezent”. Taki napis na paczce może uchronić od cła, które bywa drogie.

spedycja morska

Liczy się różnorodność

To, że mężczyźni marzą o czymś innym niż kobiety dowodzi tylko tego, że obie płcie się różnią. Nie ma w tym nic złego. Przecież to, że panowie nie rozumieją fascynacji kobiet nowymi ciuchami budzi w nich największe zainteresowanie. A czy może być coś bardziej męskiego niż błysk w oczach mężczyzny, który podziwia swoje nowe auto?Wszak niekiedy buty wcale nie kosztują dużo mniej niż części do samochodu…

Każdy samochód zamawiany ze Stanów Zjednoczonych czeka spedycja morska gdynia jest portem, gdzie trafiają przesyłki i są wypakowanye z kontenerów. Dopiero potem sa wysyłane do właścicieli.

Comments

Leave a Reply