Najważniejszy plener ślubny

Styczeń 7, 2013

W przygotowaniu relacji z wesela i ślubu bardzo ważne ciekawe udokumentowanie tych dwóch następujący po sobie wydarzeń, ale jeszcze ważniejszy jest sam plener ślubny. To właśnie od sesji narzeczeni oczekują, że będzie czymś nie tylko profesjonalnie przez fotografa wykonanym, ale również że będzie to plener pomysłowy. Popyt na solidne usługi z zakresu fotografii ślubnej stał się w ostatnim czasie bardzo silny. Po tym, jak na rynek weszła duża liczba tanich fotografów, nie do końca rozumiejących czym są zdjęcia ślubne, młodzi ludzie zaczęli poszukiwać osób, którzy zapewnią im większą jakość, nawet jeśli to będzie dużo większa cena.

Wciągnąć brzuch i uśmiechnąć się!

Każda para przed sesją się stresuje, bo chce dobrze wyglądać. Nic dziwnego, że odwiedzany jest często czy – każda panna młoda i pan młody chce się swobodnie uśmiechać na zdjęciach. Panie standardowo chodzą do kosmetyczki i fryzjera, panowie parę miesięcy przed weselem decydują się na intensywne odchudzanie by garnitur nie opinał się na brzuchu.

ortodonta cieszyn

Wyższe oczekiwania nowożeńców

Coraz częściej dzieje się tak, że nowożeńcy odwiedzając fotografa i patrząc na jego portfolio, szybko opuszczają gabinet, aby szukać dalej. Zdjęcia fotografa, u którego byli są dobre, nieprześwietlone, nie wycieniowane, ale okazuje się, że są standardowe. Nowożeńcy zaś wolą dopłacić i wynająć osobę, która zaproponuje im ciekawsze zdjęcia ślubne, szczególnie plenerowe. To też jest duża szansa dla fotografów, którzy szukają swojej niszy na rynku. Powinni oni w fotografii weselnej stawiać na jakość, nie zaś na niskie ceny. Niekiedy fotograf ma trudne zadanie – gdy trafia mu się mało fotogeniczna para, musi mieć pomysł na sesję, która mimi wszystko pokaże młodą parę w dobrym świetle. Nie każdy bowiem odwiedza przed ślubem ortodontę(chociaż ortodonta wskazany jest nie tylko przed ślubem, ale i w ogóle dla zdrowia) i może posztycić się ładnym uśmiechem, nie każdy ma idealną sylwetkę i cerę – mimo to każdy zasługuje na piękne zdjęcia ślubne.

Comments

Leave a Reply