Naga panna młoda…

Październik 1, 2012

Czy zdjęcia, na których pan młody wsysa się w roznegliżowaną szyję żony, a ona mimochodem odsłania nogi pod sukienką, tak, że widać jej podwiązki są smaczne? To kwestia hustu – gdy para jest ładna i na dodatek naprawdę się kocha, być może to faktycznie wdzięczny obrazek. jednak zazwyczaj służy jako pamiątka, dlatego odważne zdjecis uznaje się za pewne nadużycie.

fotografia ślubna mińsk mazowiecki

http://www.bride.ca

Odważna fotografia ślubna

Fotografia ślubna coraz częściej się rozbiera – a dokładniej to panny młode zrzucają chetnie suknie i w samym welonie pozują fotografowi. To jego praca – gdy para młoda żąda aktów ślubnych zazwyczaj nie odmawia, ponieważ chce zarobić i mieć zdjęcia do portfolio. Czy to dobry pomysł? Jeśli pan młody chce oglądać na ślubnej fotografii swoją nagą i piękną małżonkę – ma do tego prawo. Takie zdjęcia jednak są na tyle intymne, iż raczej nie pokaże ich rodzinie. A ta zazwyczaj czeka na pamiątkowe . Babcie i ciotki chcą dostać choć jedno zdjęcia, gdzie ich wnuk wpatrzony jest romantycznie w pannę młoda, która przypomina niewinny kwiat. Tymczasem obecnie mogą dostać coś zupełnie odwrotnego – fotografię, gdzie panna młoda zdecydowanie nie jest niewinna, po pozuje naga… Fotografia ślubna zmienia się. Dawniej wykonywano raczej statyczne zdjęcia w studiu, gdzie para pozowała na malowanym tle. Dzisiaj wiele zdjęć (również aktów) robi się w plenerze, przy naturalnym świetle, co pozwala modelom na swobodę. Niektórzy jednak czują się zbyt swobodnie…

Dla niektórych osób, które przywykły do tradycyjnej fotografii - fotografia ślubna mińsk mazowiecki, która ukazuje nagą pannę młodą jest dość kontrowersyjna.

Comments

Leave a Reply