Mąż uprowadził moje dziecko!

Październik 21, 2011

Niestety w dzisiejszym świecie wielu dorosłych zachowuje się jak dzieci. Problem w tym, że taki duży 30-letni dzieciak ma własne , a ono staje się towarem, który należy sobie przywłaszczyć, aby pokazać swoją wyższość nad partnerem, czy partnerką. To największa bzdura, jaką człowiek mógł wymyślić i na dodatek wprowadzić ją w życie. nie wiedza o co chodzi, martwią się rodzicami i stają się marionetkami w grze, w której nie chciały w ogóle brać udziału.

Holandia – kraj otwarty?

Holandia Polakom kojarzy się niezwykle przyjaźnie. Panią Marię jednak spotkało tam największe nieszczęście. Jej mąż, Holender, po wielomiesiączych starciach w sądach, postanowił uprowadzić dziecko i wywieść je do swojego kraju. Makabra naszej bohaterki trwała całe pół roku. „Pokój Kubusia nadal na niego czeka. Nawet są tak samo rozsypane jak w dniu, kiedy został uprowadzony”. na własną rękę postanowiła zrobić coś z tym fantem, ponieważ policja nie była wstanie niczego załatwić. Wynajęła prywatnego detektywa, który pojechał z nią busem do Holandii. Wcześniej postanowiła zmienić mieszkanie i nic nikomu, prócz rodzicom, o wyprowadzce nie mówić, aby stać się osobą anonimową.

Dzieci nie powinny stawać sie towarem rozwodzących się rodziców

Przydarzyła się okazja

Kubuś został znaleziony. Jedynym problemem było zabranie go od rodziny byłego męża. Nadarzyła się ku temu okazja, ponieważ bawił się sam w piaskownicy. Detektyw odciągnął uwagę teściowej pani Marii, a ona zabrała dziecko. Sąd skończył już postępowanie w tej sprawie, dając władzę rodzicielską jedynie naszej bohaterce.

Pani Maria wykorzystała busy do holandii, aby dostać się do dziecka, ale gdyby mąż wywiózł Kubusia do innego kraju musiałaby skorzystać z innego transportu. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło.

Comments

Leave a Reply