Makijaż dla kobiet

Październik 10, 2012

jest piękna, gdy jest naturalna – mówią panowie, jednak nie zazwyczaj ci sami zawieszają wzrok na paniach, które wcale naturalne nie są. Ufarbowane włosy, pomalowane oczy, poprawiona uroda często zna gorzki smak medycyny estetycznej. Chociaż młode kobiety faktycznie mają wiele uroku, kiedy są naturalne – z czasem ta zasada się zmienia.

makijaż gdańsk

i zdrowie

Od tego jest makijaż, by podkreślić to, co warte podkreślenia w twarzy kobiety. Nie chodzi jednak o „tapetę”, która jest jawnym de kamuflażem, ale o makijaż dyskretny i taki, który nie jest przerysowany. organizuje co roku targi kosmetyczne, na których można dowiedzieć się wszystkiego o profesjonalnym i zdrowym makijażu. Na rynku dostępne są bowiem kosmetyki, które nie tylko poprawiają urodę, ale i wpływają na zdrowie skóry – specjalne bazy pod fluid mogą nawilżać twarz, a cienie do powiek działać przeciw niechcianym zmarszczkom.

Różne potrzeby

Makijaż ma różne oblicza – inaczej powinno się malować do pracy, inaczej na wieczorne wyjście. W czasie dnia lepiej nie stosować karminowej szminki lub nie malować oczu zbyt mocno, zwłaszcza jeżeli nasza praca oznacza kontakt  z innymi ludźmi. Każda kobieta powinna także wiedzieć jak się malować – wbrew pozorom nie jest to do końca intuicyjne, ponieważ wiąże się ze świadomością kształtu twarzy. Pani, która uważa,  że ma za mało wydatne , może sięgnąć po specjalne kosmetyki, które sprawią, że optycznie wydadzą się większe. Podobnie kobieta, która chce swoją twarz wyszczuplić  – powinna podkreślić kości policzkowe, co sprawi, że wyda się smuklejsza.

Dla wielu kobiet makijaż gdańsk może stać się ogromną pomocą. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwala na ukrycie pewnych wad urody kobiety. Czasem warto je wyretuszować dobrymi kosmetykami.

Comments

Leave a Reply