Lublin – miasto na miarę XXI wieku?

Luty 2, 2012

Od pewnego czasu, mottem , jest „ – miasto inspiracji”, miasto to nieustannie wymyśla nowe pomysły aby przyciągnąć nowych ów i przekonać mieszkańców, że w mieście będzie dla nich . Nie muszą wyjeżdżać do innych miejscowości czy nawet za granicę.

Strefa Ekonomiczna

Lublin dołączył do miast, które posiadają na swoim terytorium Specjalną Strefę Ekonomiczną, która przyczynia się do znacznego wzrostu rozwoju gospodarczo-ekonomicznego. Dzięki tej strefie znacząco zmniejszyło się w Lublinie, a stali mieszkańcy nie muszą wyjeżdżać poza miasto w poszukiwaniu pracy. Strefa ta otwarta jest na wiele innowacji, czym przyciąga do siebie wielu zagranicznych oraz krajowych inwestorów.

Dlaczego warto otwierać swoje w Strefie Ekonomicznej?

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się przenieść tam swoje zakłady, są przede wszystkim zwolnieni od płacenia podatku dochodowego, co jest bardzo znaczące szczególnie jeżeli mają bardzo duże przedsiębiorstwa, które rocznie osiągają wysokie przychody. Dzięki takiemu mądremu rozwiązaniu, coraz więcej firm otwiera się w tej strefie, a co za tym idzie – praca w Lublinie jest niemalże na wyciągnięciu ręki.

Jeżeli więc jesteś zainteresowany praca lublin, wraz ze swoją strefą ekonomiczną z całą pewnością zaoferuje Ci dobrą posadę, która spełni twoje oczekiwania.

Comments

Leave a Reply