Lubimy błyszczeć, czyli rola stojaka na biżuterię w życiu kobiety

Listopad 30, 2012

Kobiety kochają wszelkie i świecidełka, lubimy błyszczeć i dzwonić mnóstwem . Najlepiej jeśli są to cenne kruszce i kamienie, ale niestety nie często mamy ich zbyt dużo. Próbujemy sobie to wynagradzać innymi sposobami, często wydając fortuny na sztuczną biżuterię, lub tą wykonaną z tańszego kruszca, czyli srebra. Bądź co bądź często okazuje się, że gromadzimy całkiem okazałe kolekcje kolczyków, pierścionków i łańcuszków, w których najczęściej mamy straszny bałagan. Dlatego kolejną fortunę wydajemy na przeróżne szkatułki, puzderka i , które w konsekwencji zajmują całą przestrzeń na oraz pojawiają się w całym mieszkaniu.

musi być przede wszystkim pomierna

Niestety taki już nasz urok, że lubimy wszystko co się świeci i mieni, a do tego brzęczy przy każdym naszym ruchu. Do tego wiele kobiet nie lubi rozstawać się z popsutymi czy zniszczonymi elementami biżuterii, co w konsekwencji prowadzi do tego, że wśród naszych skarbów robi się bałagan. Normalne jest więc ciągłe szukanie pojedyńczych kolczyków, łańcuszków czy innych drobiazgów najczęściej tuż przed wyjściem z domu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się stojaki na biżuterię, na których wszystko widać, ale niestety nasza toaletka nie pomieści wszystkich. Dlatego zmuszone jesteśmy do przeglądania zawratości kilku lub kilkunastu puzderek w poszukiwaniu jednego kolczyka.
 

Z czasem stojaki na biżuterię stają się nieodłącznym elementem wystroju naszej sypialni a nawet całego mieszkania.

Mężczyznom trudno zrozumieć przeznaczenie toaletki ale to przede wszystkim wymarzony mebel dla kobiety, który powinien znaleźć miejsce w twoim domu.

Comments

Leave a Reply