Łódź – miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie

Grudzień 27, 2011

Łódź, położone praktycznie w centrum , od wielu lat przyciąga coraz więcej przedsiębiorców oraz prywatnych inwestorów. Dzięki temu, iż władze miasta starają się bardzo aby zachęcić potencjalnych biznesmenów do pracy w Łodzi, miasto to coraz lepiej się rozwija. W ciągu ostatnich kilku lat otworzono atrakcyjne rozrywkowe, które przyciągają turystów z całej .

fot.http://culture.pologne.travel/

Manufaktura

Dla fanów zakupowego szaleństwa, Łódź przygotowała nie lada gratkę. Kilka lat temu, otwarto odrestaurowane centrum nazwane Manufakturą. Centrum handlowo-usługowe powstało w miejscu starej włókienniczej potentata łódzkiego – Izraela Poznańskiego. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, iż obecnie, jest to jedne z największych centrów handlowych w całej Europie!

Hotele

Dla odwiedzających miasto, inwestorzy przewidzieli noclegi w licznych hotelach. Ci mniej wymagający z łatwością znajdą nocleg w niedrogich, ładnie urządzonych motelach czy hotelach. Ci którzy zwracają uwagę na to, gdzie się zatrzymują również spotka miła niespodzianka – hoteli w łodzi jest wiele z czego obecnie Andels, jest tym który prezentuje się najlepiej. Czterogwiazdkowy sąsiad Manufaktury będzie miał jednak konkurencję, bowiem w ciągu kilku lat planowane jest otwarcie nowopowstającego hotelu Hilton, którego marka znana jest na całym świecie.

Niezależnie od tego po co przyjeżdżamy do tego miasta, nie jest trudno znaleźć odpowiedni hotel w łodzi ponieważ jest to miasto otwarte na turystów.

Comments

Leave a Reply