Limuzyny rodem z gangsterskich filmów.

Luty 20, 2013

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości związanych z wykonaniem świetnej sesji ślubnej. Fotografie mogą być wykonane zarówno w profesjonalnym studiu z odpowiednim oświetleniem bądź też w dość przewrotnej formie-u babci na wsi. Liczy się przede wszystkim ciekawy pomysł i niestandardowe podejście do tematu. Jest to podstawa sukcesu, który potem będzie nam się miło oglądać. Jednym z motywów są zdjęcia, na których widnieje młoda para na tle Toruń. Owa musi być oczywiście doskonała. Dobrze, jeśli jest wzorowana na .

Wtedy wprawny fotograf może przy użyciu takiej limuzyny Toruń porobić fotki wzorowane na gangsterskich latach dwudziestych panujących w Ameryce ubiegłego wieku. Zdjęcia powinny być utrzymane w tematyce czarno-białej. Odcienie szarości doskonale oddadzą zimnego ducha tamtych zamierzchłych czasów, które teraz wracają, tylko że w formie stylowej fotografii ślubnej. Kto by pomyślał-można rzec.

Ale jest to jak najbardziej w porządku, że nie boimy się wyjść poza pewien kanon, że chcemy mieć nietypową pamiątkę z okresu zaślubin. Na co dzień nie mamy po prostu czasu by odgrywać pewne role na sesjach fotograficznych. Być może będzie to jedyna okazja w życiu by zasiąść za sterami limuzyny ucharakteryzowanej na lata dwudzieste i odegrać w niej postać bezwzględnego gangstera, który mięknie tylko na widok swojej pięknej narzeczonej. Będzie to okazja do wspaniałej zabawy. Na pewno nie zabraknie żartów, śmiechu ani ciekawych anegdotek podczas wykonywania zdjęć.  

Szukasz idealnej limuzyny na ślub? Toruń jest miastem, gdzie nie tylko znajdziesz wyjątkową limuzynę ale i zorganizujesz całą uroczystość.

Comments

Leave a Reply