Kubica zaraził młodych Polaków

Kwiecień 18, 2012

formula simulatorsJuż od jakiegoś czasu głośno było o pierwszym Polaku który startował w wyścigach formuły jeden. Dzięki niemu młodzi Polacy przez jakiś czas zapomnieli o sporcie jakim jest piłka nożna a zaczęły interesować ich dziedziny takie jak i . Właśnie w tym okresie bardzo dużą popularność zyskała technologia która pozwalała na wcielenie się w rolę kierowcy szybkich bolidów które na torze osiągają bardzo duże prędkości. Niestety wypadek który przeżył na torze nasz słynny kierowca spowodował zmniejszenie zainteresowanie sportem jakim jest . Mimo wszystko cały czas ma swoich zapalonych zwolenników którzy nie wyobrażają sobie dnia bez przynajmniej chwili spędzonej w symulatorze.

To nie to samo

Jadąc z wielkimi prędkościami jakie mogą osiągnąć bolidy człowiek czuje się przez chwilę zupełnie inaczej. Można powiedzieć że odrywa się od świata rzeczywistego i staje się wolny. Właśnie takie odczucia towarzyszą bardzo dużej ilości osób które decydują się żeby tego typu wyścigi i pobyt na torze wyścigowym stały się ich codzienną pracą. Niestety formula simulators które mają za zadanie wcielać zwykłych ludzi w profesjonalnych kierowców wyścigowych. Niestety tego typu zastępniki nie są w stanie dać takich samych odczuć jak prawdziwa prędkość i ryk silnika. Mimo wszystko z wielką chęcią ludzie korzystają z symulatora ponieważ przeważnie nie stać ich na przejażdżkę prawdziwą maszyną a jest to zdecydowanie wielkie marzenie bardzo dużej grupy Polaków.

Robert Kubica jest znany przez wsystkich Polaków którzy przez pewien okres odeszli od sportu jakim jest piłka nożna i zmienili swoje horyzonty, dzięki formula simulators choć przez chwile mogli mieć namiastkę tego co dzieje się w prawdziwym bolidzie.

Comments

Leave a Reply