Korepetycje z chemii dla maturzystów

Kwiecień 27, 2012

Tuż przed maturami zaczęli poszukiwać ogłoszeń: „Korepetycje chemia”. Jak się okazuje młodzi ludzie na sam koniec zaczynają najintensywniej przygotowywać się do egzaminu dojrzałości. Czy taka nauka ma sens? Czy da się nadrobić zaległości? wierzą w to bardzo mocno, a zbierają prawdziwe żniwa. Zarobki niektórych korepetytorów są zaskakujące.

korepetycje chemia lubin

Szybkie powtarzanie

Maturzyści sądzą, że biorąc korepetycje z chemii czy matematyki nadrobią cały stracony czas. Może bardzo zdolni tak potrafią, ale prawda jest taka, że ostatnie chwile przed maturą to doskonały czas na powtórki, a nie na zakuwanie materiału od podstaw. Niestety nie zdają sobie z tego sprawy maturzyści, którzy w ostatnich dniach są wykorzystywani przez korepetytorów, którzy zdzierają ich co do grosza. Często stawki za godzinę znacznie się zwiększają przed maturami, aby po nich znów spaść. Dlatego korepetytorzy starają się udzielać jak największej ilości korepetycji. Dzięki temu liczą na szybkie i łatwe wzbogacenie się.

Się chce, się płaci

Oczywiście studenci za korepetycje biorą znacznie mniej pieniędzy. Z kolei profesorzy są drożsi, ale uważa się, że lepiej przekazują zdobytą wiedzę. Nie zawsze tak jednak jest, choć jeśli chce się zatrudnić doświadczonego korepetytora z chemii czy biologii to trzeba również zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest on tani. Zresztą korepetycje z chemii i innych przedmiotów ścisłych są zazwyczaj droższe niż z przedmiotów humanistycznych.

Stronę http://korepetycjechemia.lubin.pl najczęściej odwiedzają licealiści tuż przed maturą... Wówczas okazuje się, że potrzebują nagłej pomocy z chemii czy innego przedmiotu.

Comments

Leave a Reply