Klimatyzatory LG sterują naszym życiem seksualnym?

Listopad 10, 2011

Czy to my decydujemy o tym kiedy idziemy z partnerem do łóżka? Tak, ale tylko częściowo. Na nasze wpływa wiele czynników, do których należy nasza dieta, stres w pracy, a także… w domu. I nie zawsze gorąc oznacza natychamiastowy striptis!

klimatyzatory lg

http://www.zeusbox.com

Optymalna temperatura to udany seks!

Gdy jest nam za zimno, mamy ochotę się ogrzewać, pijemy dużo ciepłych napojów, podjadamy, mościmy się pod kocem i nie mamy ochoty ściągać ciuszków. Oczywiście kochanie się może być sposobem na rogrzanie. Nim jednak zdecydujemy się na ten krok, powinniśmy ogrzać mieszkanie. Dlaczego? w pomieszczeniu nie podnosi naszego libido. Udowodniono, że ludzie mają ochotę się wówczas przytulać. Istnieje jednak urządzenie, które może nam pomóc. Nie, nie, nie chodzi o wibrator. LG pozwolą nam cieszyć się odpowiednią temperaturą, która pozwoli nam na udane intymne zbliżenie.

Orzeźwieie latem

Lato, które obfituje w upalne, bezwietrzne dni powoduje, że co chwilę wchodzimy pod prysznic lub szukamy innych wyrafinowych sposobów na ochłodę. Zimne piwo, nogi w misce z wodą. Pomoże również klimatyzacja! Gdy ochłodzimy dom, odkryjemy, że fizyczne obcowanie z ukochaną osobą nie musi być mordegą, jaką jest gdy obojgu jest zwyczajnie za gorącą. Potliwość nie jest atrakcyjna (chyba, że na reklamach), dlatego warto przykręcić temperaturę i pozwolić cieszyć się cielesnością w łóżku. Dotyk podnosie temperaturę i tak! A partnerka, która sprytnie rozbierze się z letniej sukienki na naszych oczach, na pewno pozostanie w naszej pamięci i zimą…

Latem marzymy o chłodzie, zimą pragniemy ciepła w naszym domu, klimatyzatory lg pozwola nam cieszyć sie nie tylko odpowiednią temperaturą, ale i udanym życiem seksualnym.

Comments

Leave a Reply