Jakie torebki znajdziemy w sklepach tej wiosny?

Kwiecień 3, 2012

Dla wielu pań jest czymś oczywistym, bez czego nigdzie się nie ruszą. Dla jednych jest ona praktycznym dodatkiem, który ma za zadanie przechowywać przedmioty, które mogą się przydać w czasie wyjścia na miasto czy . Z kolei dla drugich pań torebka jest nie tylko dodatkiem, ale również elementem całego stroju, który wieńczy. Jak co sezon w sklepach z torebkami pojawiają się nowe modele. Jednak jakie tego sezonu będą najmodniejsze?

Praktyczność

Zdecydowana większość pań ceni sobie, aby torebka była praktyczna. Pasowała do większości strojów, a do tego mieściła w sobie ogromną liczbę przedmiotów, które kobiecie mogą się przydać, gdy jest poza domem. Kiedyś bardzo modne były wielkie torby, przypominające skórzane worki. Dziś nadal mają one ogromną liczbę fanek, ale zachęca się kobiety do kupowania innych modeli. W tym roku królują jak zawsze czarne , które praktycznie nie wyjdą z mody, jednak w tym sezonie mile widziane są o lśniącym materiale, a nie matowym jak rok temu. Popularne kolory to również karmelowy, ciemny niebieski oraz praktycznie wszystkie odcienie brązu. Przewagę tych kolorów można zauważyć w sklepach z torebkami.

Jaki kształt torebki?

Oczywiście wiele kobiet nie sugeruje się modowymi trendami. Wówczas torebka ma stać się praktycznym dodatkiem. Modne jednak tej wiosny będą wszelkiego rodzaju kuferki oraz listonoszki w odcieniach brązu. Na modowych wybiegach torebki tego rodzaju są doskonałym dodatkiem do stroju w kolorze chabrowym, który stał się hitem tego sezonu. Dlatego , które poszukują torebki i chcą podążać za modą sugeruje się właśnie takie torebki.

Jeżeli chodzi o torebki, to projektanci nie zawodzą nas i co sezon wypuszczają na rynek nowoczesne i oryginalne fasony, choć panuje również tendencja do powracania do starych stylów.

Comments

Leave a Reply