Jak wygląda normalna kobieta?

Październik 8, 2012

Kobieta ma inaczej rozmieszczoną tkankę tłuszczową niż mężczyzna, dzięki czemu jest piękna! To właśnie kształtne jest atrakcyjne i zdrowe, chociaż obecnie promuje się niestety modę na „wieszaki”, które pozbawione są piersi, pupy czy wypukłości w okolicy brzucha. Tymczasem natura stworzyła w taki sposób, by mogły rodzić dzieci. Chude ciało temu nie sprzyja.

usuwanie cellulitu lublin

Kto wymyślił cellulit?

Dzisiejsze kobiety głodzą się, szukają coraz nowszej diety i ćwiczeń na płaski brzuch. Kupują kosmetyki, które mają sprawić, by ich skóra była jędrna. Niektóre mają tendencje do bycia szczupłą mimo ciąży czy wieku, inne patrzą na swoje ciało z niesmakiem. Niepotrzebnie! W przeszłości usuwanie cellulitu nie było znane. Ikony mody i piękna takie jak Marylin Monroe nosiły rozmiar 42, który dzisiaj jest uznawany na ”duży”. Być może cellulit nie był zjawiskiem tak częstym ze względu na to, iż żywność nie była „faszerowana”  niezdrowymi substancjami konserwującymi, a fast foody po prostu nie istniały. Dzisiaj wiele osób nie ma czasu na zdrowe gotowanie w domu, dlatego je w pośpiechu na mieście – ma to swoje konsekwencje. Nie można jednak przesadzać  – wiele panów nie wiedziałoby o tym, że usuwanie cellulitu jest potrzebne gdyby nie firmy kosmetyczne, które zaczęły traktować to jako mankament urody. Wiele pań cierpi z powodu skórki pomarańczowej, której trudno się pozbyć – być może lepiej po prostu zaakceptować, że tak wygląda ciało kobiety, która może być jednocześnie piękna? To nie wada, ale normalna rzecz. Walka z nią to walka z wiatrakami…

Dla niektórych pań usuwanie cellulitu lublin jest jak walka z wiatrakami - kiedyś i tak wróci. Może lepiej pogodzić się, że tak wygląda ciało normalnej kobiety?

Comments

Leave a Reply