Jak wybrać idealnego kamerzystę do ślubu?

Maj 8, 2012

jest tak ważną uroczystością w życiu każdego człowieka, iż nikogo nie dziwi fakt, iż każda para młoda pragnie uwiecznić go na pięknym i wzruszającym filmie wideo. Wybór idealnego kamerzysty nie jest jednak tak prosty.

No więc zwracać uwagę?

Rynek pełen jest kamerzystów, którzy podają się za prawdziwych profesjonalistów. Często prawda jest jednak inna, dlatego przede wszystkim nasze poszukiwania powinniśmy rozpocząć od wypytania znajomych czy rodziny, czy znają jakiegoś kamerzystę, którego szczerze mogliby polecić. Jeżeli nie, warto poszukać informacji zawartych na forach internetowych. Tutaj trzeba być jednak świadomym, iż wiele umieszczanych postów, jest pisanych na zamówienie, a co za tym idzie – niekoniecznie muszą być do końca prawdziwe. który pragnie nas zainteresować swoimi usługami, winien pokazać nam próbki swoich dotychczasowych dzieł. Ważne aby pokazał jakim sprzętem dysponuje, oraz jak dokonuje montażu filmów – jest to najważniejszy etap tworzenia całego filmu.

Oprócz tego, powinien przeprowadzić długą i szczegółową rozmowę, omawiając w niej wszelkie pomysły i sugestie. Istotne, aby nie podchodził do każdej pary szablonowo, tworząc identyczne , jednak z różnymi postaciami. Powinien być kreatywny i wizjonersko tworzyć nowe oryginalne . Może zaproponować ciekawą stylizację, czy podkład muzyczny. Często pyta się również o wizje przyszłych małżonków. Decydując się na konkretną osobę, musimy mieć pewność, iż doskonale przekaże on na filmie całą tak ważną dla nas uroczystość – pamiętajmy, iż po całej uroczystości nie można będzie już wprowadzić żadnych dodatkowych poprawek czy ujęć.

Dobrze dobrany kamerzysta ślubny bydgoszcz, będzie w stanie przenieść na film nasze wizje i wyobrażenia, tworząc tym samym idealny film ze ślubu.

Comments

Leave a Reply