Jak utrzymać zadbaną sylwetkę?

Sierpień 27, 2012

nie jest najprostszym zadaniem, jednak można jemu podołać. Wiele osób ma problemy z pozbyciem się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, jednak jeszcze więcej osób nie radzi sobie z utrzymaniem prawidłowej . To również trudne zadanie, ale nie do zrealizowania. Przede wszystkim należy stale zdrowo się odżywiać. W tym tkwi najwięcej sukcesu. Choć trzeba przyznać, że nie tylko.

odchudzanie

Zdrowy tryb życia

odżywianie jest bardzo ważne, choć nie można się wyłącznie na tym skupiać. Przede wszystkim dlatego, że równie ważne stają się ćwiczenia. W czasie odchudzania ćwiczy się nawet 5 razy w tygodniu po godzinie. Aby utrzymać swoje ciało w doskonałej kondycji wystarczy ćwiczyć jedynie trzy razy w tygodniu po godzinie. To nie dużo biorąc pod uwagę to ile godzin ma cały tydzień. Dlatego warto zagospodarować sobie te trzy godzinki na bieganie, pływanie czy inny . Niestety bardzo wiele osób po odchudzaniu wraca do swoich przyzwyczajeń, przez co kilogramy znów się zwiększają. I właśnie w taki sposób zaczyna się ciągła walka z tkanką tłuszczową. Jedynym rozwiązaniem w takie sytuacji jest całkowite zrezygnowanie ze szkodliwego, niezdrowego trybu życia.

Wszystko można jeść!

Jedzenie jest po to, aby je jeść, ale zawsze należy pamiętać, że spożywać posiłki należy z głową. Jeśli jesteśmy pewni, że spalimy czekoladowy batonik, to zjedzmy go. Jednak jeśli nie zanosi się na to, że poświęcimy tę godzinę na siłowni to często lepiej sobie darować i zamiast batonika zjeść słodki owoc, który jest znacznie lepszym rozwiązaniem.
 

Comments

Leave a Reply