Imprezy integracyjne organizowane dla pracowników

Luty 16, 2011

Bardzo często nasz zakład pracy organizuje dla swoich pracowników różne , na których to bardzo często możemy poznać cały nasz zespół, z którym to pracujemy. Nie raz takie są organizowane w wielu miejscowościach z daleka od naszego domu i naszej rodziny tak, abyśmy mogli jak najlepiej i jak najkorzystniej nasz wolny czas wykorzystać. Jeśli jest to impreza  poza naszym miejscem zamieszkania to bardzo często organizowana jest ona w jakim pensjonacie lub hotelu, który tom zajmuje się już wszystkim. Na pewno na takiej imprezie nie może zabraknąć odpowiedniego wieczoru zapoznawczego, dzięki któremu to poznajemy nasz zespół, z którym to pracujemy a w ciągu naszych godzin pracy nie mamy na to czasu.


Dlaczego ?


Dzisiaj już bardzo wiele osób z nas ma już od dawna prawo jazdy i uważa się za bardzo dobrych kierowców. Nie zawsze jest jednak tak jak nam się wydaje i bardzo często mamy o tym okazję się przekonać. Dzisiaj już symulatory samochodowe to dla wielu z nas bardzo dobry sprawdzian i dobre wyzwanie, dzięki któremu to zawsze możemy sprawdzić jak się zachowamy w krytycznych dla nas sytuacjach choćby takich jak nagła i niespodziewana kolizja drogowa.


a jej atmosfera wśród pracowników?


Bardzo wiele, osób już dziś nie raz jest zmuszonych zmienić swoją pracę na nową. Nie zawsze możemy też tak od razu nawiązać odpowiednie znajomości czy też przyjaźnie, które w nowej pracy bardzo by nam się przydały. Choćby z tego względu tak wiele firm organizuje dla swoich pracowników, tak aby mogli oni poznać się bliżej i ich kontakty mogły także w pracy okazać się o wiele łatwiejsze i prostsze.
 

Dla każdego pracodawcy ważna jest dobra atmosfera w pracy, którą zapewniają imprezy integracyjne. PLAY-PLACE to firma zajmująca się kompleksową organizacją takich imprez, zapewnia przy tym dodatkowe rozrywki dla pracowników.

Comments

Leave a Reply