Grzybowo miejscem połączenia się dwóch serc

Maj 25, 2012

Kobiety zawsze chcą przeżyć romantyczną, nieoczekiwaną . Jednym jest to dane, drugim w ogóle. Nasza bohaterka, Pani Małgorzata, pozwoliła się namówić swoim koleżankom na wakacyjny wyjazd do Grzybowa, gdzie przez dwa tygodnie miała cieszyć się plażą, słońcem oraz morzem. W dzień zwiedzała oraz się opalała, a w nocy wychodziła z przyjaciółkami do Beach Party, gdzie bawiła się do późnej nocy. Tam poznała wysokiego blondyna, który od razu ją oczarował.

grzybowo

Nie ten

Z blondynem połączyło ją coś wyjątkowego, przynajmniej jej się tak wydawało. Był mężczyzną, który nie bał się jej słuchać, a do tego prawdziwym dżentelmenem. Do czasu, aż zauważyła go w towarzystwie innej kobiety, wobec której zachowywał się tak samo. Pech sprawił, że podsłuchała również ich rozmowę. Wtedy zorientowała się, że obcą dziewczyną komplementuje tymi sami słowami. Tego samego wieczoru postanowiła wystroić się i pokazać, że ona również bawiła się ich nic nieznaczącą znajomością. Na Beach Party zrobiła na nim spore wrażenie. Wiedziała o tym, ponieważ uganiał się za nią, pozostawiając zaproszoną dziewczynę samej sobie. Pani Małgorzata nie była nim już jednak zainteresowana. Martwiła się tylko, że będzie musiała znosić tego typka przez kolejny tydzień w Grzybowie.

Właściwy mężczyzna

Zmartwiona usiadła tego wieczora przy barze. Widok barmana przypomniał jej, że uprzedzał ją, aby uważała na tego blondyna. Nie posłuchała. Zamawiając drinka, powiedziała barmanowi, że nie mylił się co do tego typka. A on uśmiechnął się szczerze i zaczął się z nią rozmawiać. Wieczór minął im na rozmowie. Następnego dnia znów się spotkali, a później zaczęli spotykać się w Warszawie. Okazało się, że oboje pochodzą z tego samego miasta i nadal się ze sobą spotykają, na pewno nie na gruncie przyjacielskim.

Jak się okazuje grzybowo może stać się miejscem, gdzie spotka się drugą połówkę. Ciekawe ile kobiet w tym samym czasie miały tyle samo szczęścia co Pani Małgorzata?

Comments

Leave a Reply