„Gra o tron” pasjonuje kobiety i mężczyzny

Wrzesień 24, 2012

„Gra o tron” to świetna książka fantastyczna (wiele zimowych wieczorów uatrakcyjni parę wciągających tomów), ale  i serial HBO, który jest równie godny polecenia. Film przyciągnął nie tylko fanów fantastyki, ponieważ jest po prostu… niesamowity!

Kobiece , męska zbroja

Na razie emitowano dwa sezony – wszyscy wstrzymali oddech i czekają na kolejny, który ukaże się wiosną. Dla tych, którzy chcą poznać losy walczących ze sobą rodów – wszystkie odcinki czekają do ściągnięcia w Internecie. Na czym polega fenomen serialu? Przede wszystkim jest wierny dobrej powieści – pełno tu niespodzianek, intryg, romansów, nagłych morderstw, krwi i wojen. Fabuła jest zaskakująca, a widz niejednokrotnie będzie zdziwiony śmiercią bohatera, którego zdążył polubić. „Gra o tron” to jak sama nazwa wskazuje historia rodów, które walczą o władzę. Wszystko dzieje się w czasach, które można nazwać średniowieczem – w zamkach nie ma prądu, a żeby zjeść obiad trzeba upolować zwierzynę, a nie iść do sklepu. Kobiety chodzą w długich sukniach – nawet ich wyglądają imponująco. Co ciekawe, mimo tego, że zasłaniają więcej niż odsłaniają – i tak są seksowne.

sukienki na co dzień

http://images5.fanpop.com

Z łóżka na pole bitwy

Serial jest wybitny pod względem technicznym – zarówno scenografie, kostiumy, jak i efekty komputerowe są imponujące. Suknie na co dzień różnią się – kobiety na dworze królewskim ubierają się w bogate materiały, podczas gdy biedota nosi brudne i mizerne stroje. Dbałość o szczegóły sprawia, że pod względem estetyki serial jest wiarygodny i ciekawy zarówno dla kobiet, które lubią śledzić romanse, jak i mężczyzn, którzy chętnie oglądają sceny batalistyczne.

Niejedna kobieta zapragnie nosić takie sukienki codzienne, jakie noszą bohaterki "Gry o tron". Serial jest wyjątkowy, nie tylko pod względem fabuły, ale i estetyki.

Comments

Leave a Reply