Elegancka sypialnia – dzięki czemu?

Marzec 13, 2015

to bardzo ważne wnętrze w każdym domu. Ma być miejscem, w którym można wypocząć i się zrelaksować. Czasami jednak brak nam pomysłu na urządzenie tej przestrzeni. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie urządzenie eleganckiej sypialni, w której z ogromną przyjemnością będzie się spędzało czas. Jak to zrobić?

źródło: room77.pl

źródło: room77.pl

Elegancka sypialnia powinna być naturalna i stonowana. I takie właśnie kolory należy wybierać do jej aranżacji. Idealnie sprawdzi się tutaj biel, beż, szarość, ale również elegancki fiolet. Warto unikać dodatkowych zdobień na ścianach. Kiedy będą one gładkie, łatwiej będzie dopasować ciekawe i efektowne dodatki. Jeżeli chodzi o podłogę to obowiązkowo należy wybrać drewno, które nie tylko podkreśli charakter , ale też je dodatkowo ociepli.

źródło: polki.pl

źródło: polki.pl

W eleganckiej sypialni niezbędne okażą się klasyczne meble. Łóżko, szafa czy szafka nocna powinny być dość proste. To z jakich materiałów będą wykonane zależy od naszych upodobań. Elegancka sypialnia może dla jednych oznaczać meble drewniane, a dla innych szafki wykończone na wysoki połysk. Niezwykle ciekawą ozdoba sypialni stanie się tapicerowany zagłówek łóżka, który będzie też rozwiązaniem wygodnym i funkcjonalnym – szczególnie dla osób lubiących czytać w łóżku.

źródło: ciekawe-projekty.pl

źródło: ciekawe-projekty.pl

Klimat tego wnętrza będą również podkreślać dodatki. W eleganckiej sypialni powinny znaleźć się przede wszystkim szlachetne materiały. Warto zatem postawić na satynową pościel w ciekawy wzór, eleganckie poduszki ozdobne, zgrabny dywan czy elegancką lampkę nocną. Elegancji doda wnętrzu również lustro, które dodatkowo optycznie powiększy wnętrze.

Comments

Leave a Reply