E-handel coraz popularniejszy

Lipiec 16, 2012

Coraz więcej ludzi robi przez internet. Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto wyobrażał sobie zamawianie rzeczy przez internet. Droga elektroniczna jest dzisiaj coraz pewniejsza – internauci ufają sklepom internetowym i robią bez wychodzenia z domu. E-handel nabiera na sile – każdy dba o swoich klientów.

Co sklep, to obyczaj

Reklamy w internecie są obecnie częstsze niż te, które przerywają filmy w telewizji. Wiele osób denerwują, jednak wiadomo – reklama jest dźwignią handlu. Gdy już internauta trafi przypadkowo lub nie na stronę internetową, która prowadzi sprzedaż, zazwyczaj okazuje się, że wystarczy szybka rejestracja. Następnie dodaje się upragnioną książkę, buty czy sukienkę o wirtualnego koszyka. Potem wybiera się sposób płatności – niektóre sklepy, wymagają przelewu, inne umożliwiają wykonanie opłaty przy odbiorze. To sklep decyduje jakie zasady płatności określa. Przesyłka trafia w nasze ręce zazwyczaj po paru dniach – bez czekania w kolejce i wędrówce po sklepach mamy to, co chcieliśmy.

sklep torebki

Buty, torebki i sukienki…

Kto najczęściej trafia na sklepy internetowe? Są to przeważnie młodzi ludzie – zarówno mężczyźni, którzy chętnie oglądają w internecie nowinki techniczne i zamawiają sprzed to domu, jak i kobiety, które polują na tańsze torebki czy buty. Minusem takich zakupów jest fakt, iż do upragnionej torebki nie można zajrzeć, butów nie da się przymierzyć, a kolor niektórych rzeczy na zdjęciu różni się od tego, który jest rzeczywisty. Mimo to, takie zakupy są ciągle polecane.

Wiele pań właśnie w internecie szuka idealnej torebki sklep interntowy często oferuje niższe ceny. Warto jednak zwrócić uwagę na koszt przesyłki.

Comments

Leave a Reply