Dobry kamerzysta ślubny to gwarancja braku kompromitacji!

Lipiec 17, 2012

Kamerzysta ślubny to na pierwszy rzut oka osoba, której znaczenie w czasie ślubu i w czasie wesela jest zupełnie marginalne. Ot, taka osoba, która na całej uroczystości subtelnie przesuwa się z tyłu i w żaden praktycznie sposób nie wpływa na przebieg samej uroczystości i samej zabawy (co oczywiście nie jest prawdą, szczególnie, jeżeli kamerzysta to niezdara i zdarza mu się subtelnie wpadać na świadkową, kiedy państwo młodzi zmierzają w stronę ołtarza). Niestety jednak, jak pokazuje przykład bardzo licznych par ślubnych, to okazuje się, że kamerzysta jest osobą, która może w bardzo dużym stopniu zakłócić sam przebieg uroczystości ślubnej. Okazuje się, że kiedy planuje się i , to osoba, o której obecność na tej uroczystości warto zadbać odpowiednio wcześniej.

Dobry kamerzysta uchroni przed wpadkami!

kamerzysta, kamerzysta ślubny, wideofilmowanie

W czasie zabawy ślubnej kamerzysta musi być osobą, która przez cały czas ma głowę na karku. Okazuje się bowiem, że nie kręci on przecież filmu sensacyjnego czy komedii, więc jego celem nie powinny być okropne i kompromitujące , a wręcz przeciwnie, powinno mu zależeć właśnie na tym, aby para młoda na tej taśmie filmowej wypadła jak najlepiej. Okazuje się bowiem, że dobry kamerzysta powinien przede wszystkim wiedzieć co i jak filmować na ślubie i na weselu. Może niezbyt dobrym pomysłem jest chociażby nagrywanie wujka Zbyszka jak zwija się pod stołem do alkoholowego snu. Dobry kamerzysta to wciąż dobry z wesela!

W czasie organizacji ślubu trzeba pamiętać, że dobry kamerzysta bydgoszcz to prawie gość honorowy - on tą zabawę ma bowiem pokazać potomnym.

Comments

Leave a Reply