Dlaczego kobiety oferują swoje ciało?

Lipiec 19, 2013

Nietrudno dziś znaleźć . Faktem jest, że ich autorkami są zazwyczaj kobiety. Historia udowodniła, że to kobiety częściej są podległe mężczyznom. Kurtyzany istniały niemal od zawsze – były kobietami, które oferowały swoje ciało za pieniądze albo dostatnie życie. Dzisiaj sytuacja wygląda podobnie. Dlaczego kobiety chcą zarabiać w ten sposób?

sex ogłoszenia

Kobiety, które lubią sex

Usługi seksualne kierowane są wciąż głównie do mężczyzn. Sex ogłoszenia tworzą kobiety, które po prostu lubią sex. Chociaż konserwatywnym kobietom, trudno to pojąć, to jednak wiele kobiet naprawdę kręci fakt, że facet podnieca się na ich widok czy dźwięk głosu w telefonie. Wiele z nich prowadzi normalne życie – rozwiązłość seksualną nie traktują jako problem. Część z nich ma dom, dzieci i po prostu zarabia w ten, a nie inny sposób. Lubią swoje ciało, a to, że mogą dać rozkosz obcemu mężczyźnie podnieca je. Nie chcą być grzeczne i ułożone – są obietnicą szaleństwa i prawdziwej przyjemności.

Pieniądze

Innym powodem, dla którego kobiety wybierają taką drogę „kariery” jest oczywiście sytuacja finansowa. Tak było od dawna i jest nadal – panie, które nie wiedzą jak zarabiać, decydują się oferować usługi seksualne panom, którzy są samotni albo nie otrzymują potrzebnej dawki fizycznego zbliżenia od żon czy stałych partnerek. Sex ogłoszenia pisane są przez kobiety w różnym wieku – zarówno młode dziewczyny – studentki, jak i kobiety dojrzałe chcą zarabiać w podobny sposób. Nie udają świętych, wręcz przeciwnie – kuszą mężczyzn tym, że znają doskonałe techniki seksualne i lubią to, co robią dobrze.

Comments

Leave a Reply