Czy warto robić zdjęcia ślubne?

Październik 1, 2012

Czy jest konieczną usługą? Oczywiście nie jest to obowiązkowe – to para młoda decyduje o tym czy chce uwieczniać dzień ślubu. Warto jednak pamiętać, że to moment często najważniejszy w życiu – wyjątkowa chwila, która podkreśla miłość obojga ludzi, którzy chcą spędzić ze sobą resztę życia.

fotografia ślubna lublin

http://www.pinkfrosting.com.au

Fotograf dzisiaj ma trudne zadanie

Fotograf kosztuje – to prawda. Wydaje się jednak, iż warto zapłacić za tę usłgę. ślubna to przede wszystkim pamiątka – zarówno dla bliskich, jak i samych bohaterów. Panna młoda z panem młodym często post fatum przyznają, iż ślubi i wesela prawie nie pamiętają. Emocje i stres robią swoje. Dopiero na zdjęciach i filmie widzą jak wyglądali i jak wyglądali goście. Oni również chcą obejrzeć pary, której życzyli wszystkiego najlepszego. Takie fotografie przechowuje się w albumach lub wiesza na ścianie – wszak trzeba coś pokazać wnukom. Zmienia się moda, zmieniają się i obyczaje – ślubne są rewelacyjnym i wiarygodnym dowodem tego, co obecnie ludzie noszą, jakie mają fryzury i jak się zachowują przed aparatem. Niegdyś fotograf ślubny pracował wyłącznie w studiu fotograficznym. Dzisiaj coraz modniejsze są sesje ślubne, które mają miejsce w plenerze. Są naturalne i dynamiczne – inne od pozowanych i statycznych zdjęć naszych dziadków. Fotograf ślubny obecnie ma duże pole do popisu – cyfrowa pozwala na nieskończone modyfikacje zdjęć na komputerze. To wygoda, ale i wyzwanie – konkurencja jest duża. ślubna może być piękna, ale łatwo też stworzyć kiczowate zdjęcia.

Niektóre pary zastanawiają sie cyz robić zdjęcia ślubne, na stronie profesjonalnego fotografa można zobaczyć przykłady zdjęć. Powinny zachęcić do podjęcia decyzji.

Comments

Leave a Reply