Czas na urządzenie domu

Styczeń 25, 2013

Remont generalny mieszkania ma za zadanie sprawdzić i ewentualnie naprawić wszystkie instalacje, takie jak elektryczna, wodna i kanalizacyjna, ale przede wszystkim odświeżyć pomieszczenia i nadać im nowy wygląd. Coraz więcej ludzi zamienia stare szafy i ścianki meblowe na . Nie jest to zadanie łatwe, a najlepiej będzie je przekazać firmie, która ma w ofercie nie tylko usługi remontowe, ale również wyposażenie wnętrz. Dzięki temu, że wszystkim od początku do końca zajmą się te same osoby, efekt końcowy może być bardzo zadowalający, a i reklamacje prac będzie łatwiej składać, bo poszczególne firmy nie będą się przerzucać odpowiedzialną.

Dekoracje też mają znaczenie!

O wyglądzie wnętrza decydują takie czynniki, jak podłogi, ściany i meble stylowe. Dobrze będzie, jeśli firma przeprowadzająca remont będzie zatrudniać specjalistę od wystroju wnętrz, aby swoimi sugestiami pomógł je urządzić. O estetyce bowiem decydująnie tylko nowoczesne meble, ale również detale, czyli wszelkiego rodzaju artykuły dekoracyjne, do których można zaliczyć zarówno dywany, świeczniki, które staną na szafkach, ale też zasłony, toaletki… czego duża zapragnie. Produkty te mogą nadać mieszkaniu naprawdę dobry wygląd i wysokiej klasy estetykę, ale mogą również go popsuć, jeśli będą wykorzystane w zbyt dużych ilościach.

nowoczesne meble

http://homeklondike.com

Nowoczesne meble mają stanowić tło dla dodatków

Doby dekorator wnętrz z solidnej firmy remontowej jednak na to nie pozwoli. Jego zadaniem jest urządzić tak, aby podobało się ono właścicielom, było funkcjonalne, ale też było w zgodzie ze standardami dekoracji wnętrz. A to oznacza, że estetyczne zapędy gospodarzy trzeba będzie czasem hamować, aby efekt końcowy nie był kiczowaty.  Nowoczesne meble jednak coraz częściej zmierzają w stronę neutralnego minimazlimu, jeżeli więc ma być kiczowate, to głównie za sprawą dodatków.

Współczesne nowoczesne meble często mają minimalistyczną stylistykę. Skończyły się bowiem czasy barokowych kredensów – dzisiaj wnętrze urządza się również ciekawymi dodatkami.

Comments

Leave a Reply