Czarna robota dla czarnych bohaterów

Kwiecień 30, 2012

Niektóre zawody wymagają od swoich wykonawców szczególnych umiejętności oraz szczególnych predyspozycji, inne z kolej skierowane są do osób o bardzo konkretnej konstrukcji psychicznej. Policjant wstępujący do służb specjalnych powinien być lojalny i karny, ale z drugiej strony powinien szybko i sprawnie podejmować wszelkie decyzje, kiedy nie ma możliwości konsultacji z przełożonym. Okazuje się jednak, że są zawody, które nie dość, że wymagają szczególnie zaskakujących i wyspecjalizowanych umiejętności, to jeszcze wymuszają one na danej osobie posługiwanie się określoną predyspozycją psychiczną. Jednym z takich zajęć, które skierowane jest do bardzo określonego typu osób, pozostaje . Jest to bowiem aktywność, która wymaga niezwykłej siły i niezwykłego hartu psychicznego, który większości osób pozostaje wciąż nieznany. Niestety, w wielu przypadkach, aby poprawnie wykonywać swoje obowiązki, w tej pracy trzeba być również kawałem drania. A tego nauczyć się jest już trudniej.

Windykacja – dla wytrwałych

banknot, pieniądz, dziura, strata

Windykacja jest zadaniem, które wymaga bardzo szerokiego zestawu zaskakujących umiejętności. Należy mieć taką konstrukcję psychiczną, która pozwala daną osobę zastraszyć, osaczyć i w ten sposób właśnie przekonać ją do zapłacenia zaległych warunków. Okazuje się, że windykacja nie opiera się absolutnie na sile fizycznej, a raczej jej skuteczność tkwi w sile psychicznej, która pozwala windykatorowi dosłownie zmiatać wrogów systemu z powierzchni ziemi. Do tego już rzeczywiście trzeba mieć kwalifikacje.

W dzisiejszych czasach windykacja to zajęcie nie dla każdego - trzeba olbrzymiej siły psychicznej, która pozwoliłaby odzyskać pożyczone pieniądze.

Comments

Leave a Reply