Co robić w jesienne wieczory?

Wrzesień 4, 2012

Jesień to czas, kiedy pogoda bywa w kratkę. Coraz więcej czasu spędzamy w domu, gdzie jest przytulnie i ciepło. To dobry moment, by zrobić coś dla… mieszkania.

Drobne zmiany dla przytulności domu

Chociaż jesienno-zimowa pora nie sprzyja remontom, to jednak można urozmaicić wnętrze własnoręcznie wykonanymi dodatkami. To nie tylko sposób na oszczędność, ale i sposób na spędzanie wolnych wieczorów. Gdy za oknem plucha i ziąb, można zrobić coś fajnego w domu. Hurtownia upominków dekoracyjnych oferuje zarówno gotowe produkty. Wśród listy towarów znajdziemy jednak i półprodukty, które pozwolą nam zrobić coś oryginalnego dla siebie lub znajomych. Niekiedy wystarczy odrobina inwencji. Internet jest pełen blogów czy filmów, na których majsterkowicze pokazują jak zrobić żyrandol z plastikowych butelek czy barwne podkładki na stół. Hand made jest obecnie drogi – warto jest zrobić coś samemu i mieć przy tym satysfakcję.

hurtownia artykułów dekoracyjnych

Rodzinny hand made

zazwyczaj gwarantuje niższe ceny. Kupmy potrzebne rzeczy, zabierzmy je do domu i …eksperymentujmy. W trn sposób stworzymy wyjatkowe . Możemy to robić sami lub wspólnie z innymi domownikami, którzy akurat się nudzą. Ręcznie wykonane mają większą wartość, ponieważ wiemy ile wysiłku włożyliśmy w ich tworzenie. To także droga do stworzenia niepowtarzalnego wnętrza, ponieważ to, co zrobimy samy będzie unikatowe. Takie zabawy są polecane zwłaszcza tym, którzy mają dzieci – te bowiem uwielbiają robić coś samemu.

Comments

Leave a Reply