Botoks kusi aktorów…

Wrzesień 20, 2012

Aktor gra swoim ciałem, które jest dla niego narzędziem pracy. Przez lata ćwiczy ekspresję, która zmienia się wraz z rolą, w którą się wciela. Dzisiaj zawód aktora wygląda nieco inaczej – coraz częściej aktor staje się celebrytą, znany z programów telewizyjnych, do których jest zapraszany. To gdzie i jak gra ma mniejsze znaczenie. Ważniejsze jest to jak wygląda, jakie buty zakłada i jak długo pozostaje młody…

botoks, warszawa

wyłącznie młoda?

Kult młodości powoduje, że pełna jest gabinetów medycyny estetycznej, które oferują swoje usługi głównie aktorom. Ci bowiem chcą wyglądać wiecznie młodo. To prowadzi do tego, że ich twarz przestaje być naturalna, a tym samym  – niezdolna jest do grania różnorodnych emocji. Być może kobiety liczą, że zawsze będzie im przydzielana rola nastolatek, jednak do tej pory aktor był dumny z ról, które stawiają mu wyzwania, rol, które są dojrzałe i trudne. jest popularny i nie byłoby nic złego w poprawianiu swojej urody, gdyby ludzie znali granicę w mniej lub bardziej inwazyjnym upiększaniu się. Często są na tyle uzależnieni od zabiegów, iż ich twarz staje się wręcz kuriozalna. Są sztuczni, a gładka zdradza fakt, iż ich wygląd nie jest efektem dobrych genów, ale pieniędzy zostawionych w ekskluzywnych i dyskretnych gabinetach medycyny estetycznej. Zbyt często podawany botoks nie czyni piękniejszym, ale przerysowanym. Twarz traci naturalne rysy. Czy nie można się dzisiaj zestarzeć z klasą i z dumą pokazywać zmarszczki, które są czymś, czego nie powinniśmy się bać?

Szukasz zabiegów na najwyższym poziomie? Sprawdź stronę http://juvemed.com.pl/botoks-usuwanie-zmarszczek-mimicznych i skorzystaj z oferty jednego z najlepszych gabinetów w stolicy.

Comments

Leave a Reply