Auto szkoła dla Pań dyskryminuje Panów?

Grudzień 23, 2011

Co roku na polskie drogi wyjeżdża coraz większa liczba samochodów. Oczywiście głównym powodem jest zwiększenie liczby osób, które otrzymują prawo jazdy. Jednak koedukacyjne auto nie zadowalają wszystkich, szczególnie kobiet, które postanowiły założyć auto szkołę dla pań. Spowodowane to było głównie założeniem, że kobieta kobiecie wszystko lepiej wytłumaczy. Mężczyzna jest często szorstki i wszystko wiedzący. Można by było pomyśleć, że takie auto będą dyskryminować panów, którzy nie powinni mieć wstępu do takiego miejsca. Okazuje się, że decydują kto może uczyć się w auto szkole dla pań. Chodzi przecież o zwyczajny zarobek. Owszem tego typu placówki powstały specjalnie z myślą o paniach, ale mogą do nich uczęszczać również .

Auto szkoła –  Łódź tylko dla pań

Po co pan?

Jak się okazuje panowie bardzo chętnie zapisują się do auto szkół dla pań. Oczywiście głównym powodem jest urok płci pięknej, przy której zdecydowanie lepiej się uczy. A prawda jest taka, że aby auto szkoły tego typu mogły przetrwać muszą przyjmować każdego na swoje kursy, ponieważ w innym wypadku nie będą w stanie się samodzielnie utrzymać na rynku. Prawda jest taka, że dla pań to jedynie marketingowy, który ma jedynie przyciągnąć uwagę klienta. Niech sprawdzi jak uczą kobiety w auto szkole, oczywiście nie za darmo. Jak widać ten przyciągnął więcej mężczyzn nić kobiet. Prawdopodobnie dlatego, iż mężczyźni nadal wierzą w stereotyp, że kobieta nie umie jeździć samochodem.

Warto sprawdzić czy auto szkoła łódź, Warszawa, Wrocław lub Kraków mają jakieś placówki specjalnie dla pań. Okazuje się, że w takich miejscach uczy się wiecej mężczyzn niż kobiet. Te pewnie wolą uczyć się z instruktorami - panami, niż z kobietami.

Comments

Leave a Reply