Artykuły dekoracyjne i inne weselne problemy

Marzec 20, 2012

to moment symboliczny,ale i duże wyzwanie organizacyjne. Choć para młoda ma często pomoc i nie zajmuje się wszystkim sama, to jednak przyszła małżonka i małżonek muszą się wysilić, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ślub i to bowiem zobowiązanie wobec rodziny, która oczekuje niekiedy niezapomnianego balu.

dawniej i dziś

Gdy już będą wybrane zaproszenia, sala i lista gości, warto zastanowić się jak udekorować kościół czy salę balową, w której będzie odbywała się huczna impreza lub eleganckie przyjęcie. Innym dylematem są prezenty ślubne. W dzisiejszych czasach goście nie wiedzą co kupić parze młodych, tak by ich to ucieszyła, a co najważniejsze – przydało się na nowej drodze życia. Dawniej goście ofiarowywali sprzęt, żelazka, talerze czy miksery – dziś wiele par przed ślubem mieszka ze sobą, więc takie rzeczy posiada. Wyposażanie ich w kolejny odkurzacz jest zbędne, dlatego też wiele par decyduje się na listę, gdzie zaznaczone jest jakie prezenty ślubne by ich ucieszyły. To spore ułatwienie dla rodziny i bliskich z jednej strony, z drugiej zaś – goście muszą się „dogadać” kto co kupuje młodym.

ślub

mogą być tańsze?

Aby artykuły dekoracyjne były tanie, warto sprawdzić ofertę hurtowni. Część dodatków można także wypożyczyć, jednak nie warto oszczędzać na wszystkim. Dobra orkiestra zapewni dobrą zabawę, a dobre menu dobrą biesiadę. Ten, kto liczy każdy grosz, może spotkać się z problemami – a przecież wesele ma być zapamiętane jako wspaniały dzień.

Ślub to moment, kiedy chcemy by wszystko łącznie z parą pięknie się prezentowało. Liczy się więc zarówno wystrój kościoła, jak i sali, gdzie przecież tutaj odbędzie się wesele - wówczas warto sprawdzić oferty hurtowni, gdzie artykuły dekoracyjne są tańsze

Organizacja wesela to przede wszystkim wiele wyborów, a coraz ciężej o dobry pomysł na prezent ślubny - choć wystarczy zazwyczaj dobrze przeanalizować potrzeby pary młodej.

Comments

Leave a Reply